Akční nabídka uzavíračů kartonů, odvíječů lepící pásky a strečové fólie

Nabídkové ceny jsou uvedeny bez DPH, Ceny platí pro limitované množství zboží v dané akci, resp. výprodeji.
Množství zboží pro akci je uvedeno v cenové tabulce. V případě výprodeje zboží s vadou je důvod slevy uveden tamtéž. Daná vada nemůže být předmětem budoucí reklamace.  Výše vyznačené slevy je vztažena k aktuálnímu maloobchodnímu ceníku. Akce platí do data jejího ukončení či vyprodání zásob.

V případě zájmu nás kontaktuje na tel. čísle 585 312 224 nebo pošlete email na poptavky@ekofol.cz

Uzavírač sáčků T5 / 9mm

Uzavírač sáčků s integrovaným zastřihovačem vhodný pro lepící pásky PVC šíře 9 mm. Umožňuje rychlé a snadné uzavření sáčků lepicí páskou a následné odříznutí přebývajícího sáčku pomocí zabudovaného nože. Kovová konstrukce s předvrtanými otvory umožňuje pevnou instalaci k prodejnímu pultu. Stabilizátor pásky, nůž s antikorozní úpravou.

%

SLEVA

%

SLEVA

Uzavírač sáčků T5 / 12mm

Uzavírač sáčků s integrovaným zastřihovačem vhodný pro lepící pásky PVC šíře 12 mm. Umožňuje rychlé a snadné uzavření sáčků lepicí páskou a následné odříznutí přebývajícího sáčku pomocí zabudovaného nože. Kovová konstrukce s předvrtanými otvory umožňuje pevnou instalaci k prodejnímu pultu. Stabilizátor pásky, nůž s antikorozní úpravou.

Uzavírač kartonů H38

Uzavírač kartonů v kompaktním tvaru slzy pro balící i filamentní pásky do šíře 38mm. Systém vnitřní brzdy pro dosažení správného napnutí pásky. Vhodné pro svazkování nepravidelných tvarů, příp. pro uzavírání kartonů. Obsahuje náhradní nůž.

%

SLEVA

%

SLEVA

Odvíječ krepové pásky MASK25

Odlehčený odvíječ pro manipulaci s krepovou (maskovací) páskou do šíře 25mm. Skvělý pomocník pro lakýrníky, malíře, podlaháře. Snadné ovládání jednou rukou.

Stolní odvíječ lepící pásky T7 s úchytem

Stolní odvíječ pro lepicí pásku T7 zvyšuje produktivitu práce a velmi usnadňuje manipulaci s páskou. Nabízí bezpečnou a snadnou aplikaci pásky. Díky brzdičce udržuje pásku stále napnutou a pouhým naklopením kolmo na krabici pásku odtrhnete. Je vhodný na pásky o maximální šíři 50 mm x 66 m.

%

SLEVA

%

SLEVA

Dvoudilný odvíječ SFR HANDY 50mm

Dvoudilný odvíječ s komfortní rukojetí s integrovanou brzdou. Usnadňuje odvíjení ruční průtažné (strečové) folie různých šířek na dutinkách prům. 50mm. Odlehčené plastové provedení.

Dvoudilný odvíječ SFR CORE 50mm

Ruční odvíječ v odlehčeném a ekonomickém provedení pro snadné ovinutí palety pomocí průtažné fólie. Otáčivé pouzdro chrání před popálením prstů od dutinky při odvíjení fólie.

%

SLEVA

%

SLEVA

Ruční odvíječ CORE 76mm

Snadno použitelný ruční odvíječ pro operativní práci s materiály na strojních dutinkách průměru 76mm. Je vybaven brzdou pro dosažení potřebného natažení folie či lepící pásky.

Nůž na folii s trojitým ostřím

Plastový nůž vhodný pro otevírání kartonů nebo řezání fólie. Dvojité ostří pro řezání z více úhlů. Bezpečnostní zámek pro uzamčení čepele. 

%

SLEVA

%

SLEVA

Držák kartonových rohů

Plastový fixační držák klop kartonů usnadňující manipulaci se zbožím. Jednoduchá demontáž, možnost opakovaného použití. 2ks v balení.

Držák odpadkových pytlů

Plastový držák pro snadné uchycení odpadových pytlů na koše se stranou do tloušťky 12mm. Možnost uchycení 2 pytlů v rámci jednoho koše pro efektivní třídění odpadu. 4ks v balení.

%

SLEVA