Akční nabídka materiálů pro exportní balení

Nabídkové ceny jsou uvedeny bez DPH, Ceny platí pro limitované množství zboží v dané akci, resp. výprodeji.
Množství zboží pro akci je uvedeno v cenové tabulce. V případě výprodeje zboží s vadou je důvod slevy uveden tamtéž. Daná vada nemůže být předmětem budoucí reklamace.  Výše vyznačené slevy je vztažena k aktuálnímu maloobchodnímu ceníku. Akce platí do data jejího ukončení či vyprodání zásob.

V případě zájmu nás kontaktuje na tel. čísle 585 312 224 nebo pošlete email na poptavky@ekofol.cz

Vzduchový vak STRIKER  – BCP PPW Striker 90×150

Vzduchový vak pro zajištění a fixaci nákladu v průběhu silniční či námořní kontejnerové přepravy. Plnění pomocí stlačeného vzduchu. Vysoká rychlost plnění, snadná manipulace. Jednorázové použití. Odolávají zatížení až 5 tun při 10 cm mezeře mezi nákladem. Plnící koncovka není součástí.

Technické parametry: Délka: 90cm Šířka: 150cm Max. zatížení: 5t.     Více zde.

%

SLEVA

%

SLEVA

Vysoušedlo Kindry 4j. DIN 55473/150gr,bez závěsu, typ B

DIN certifikovaná vysoušedla jsou v kombinaci s barierovu fólií spolehlivým řešením pro ochranu výrobků před nežádoucí vlhkostí a následnou korozí či plísní.

Technické parametry: Rozměr (ŠxDxV): 140x95x15mm; prům. hmotnost: 150g
Počet jednotek v balení: 15ks Množství balení v kartonu 7 bal.   Více zde

Prodejní množství: 1 karton / 105 ks

Horkovzdušná pistole RIPACK 2200 vč. příslušenství

Horkovzdušná plynová pistole RIPACK 2200 s nastavitelnou hlavicí je speciálně určena pro smršťováni obalů z polyetylenových (PE) folií všech typů. Vyznačuje se ergonomickým designem a vysokou bezpečností obsluhy (ihned po skončení práce je možné se dotknout trysky bez popálení). Její předností je vysoký výkon, a to až 72kW, což umožňuje zkrátit dobu smršťování oproti standardním horkovzdušným pistolím na minimum cca. 2 minuty.

%

SLEVA

%

SLEVA

PE folie Dupasafe 200my, role 6,0 x 60m (360m2), bílá, 1r UVS

Folie s vysokou pevnosti a sílou až 200 mic. Vhodná k natažení na velká neforemná balení například pohyblivých schodů, lodí a lodních obalů, větrných elektráren atd. Otevřené skladování a přeprava se stabilizátorem UV pro skladování venku. Znamenité hodnoty smrštění díky speciální receptuře fólie.

Smršťovací lepicí pás, 96mm x 55m, bílý

Smrštitelná lepicí páska sloužící k aplikaci pro spojení s folií Dupasafe.
Technické parametry:
Šířka: 96 mm Délka: 55 m Barva: Bílá
Prodejní množství: 1ks

%

SLEVA

%

SLEVA

Skid-Pad – ORANGE 60-100 KG

Paletový tlumič vibrací a otřesů v průběhu přepravy. Eliminuje rázy a vibrace, které by mohly způsobit poškození přepravovaného materiálu. Instaluje se na spodní stranu palety či přepravní bedny.

Indikátor překlopení TIP-N-Tell

Indikátor Tip-N-Tell sleduje a okamžitě zaznamenává, zda byla manipulace, uskladňování a přeprava zásilky prováděna v souladu s Vašimi požadavky. Indikátor je vhodný pro zásilky, které musí zůstat ve vzpřímené poloze a jsou náchylné na naklonění. Prodejní množství: 1ks Množství v balení: 100ks

%

SLEVA

%

SLEVA

Indikátor otřesu Shockwatch 2 15g/50ms modrý

Indikátor nárazu ShockWatch 2 slouží jako pasivní prvek ochrany proti nárazům.  V příapdě překročení maximálního dovoleného nárazu se indikátor zabarví. Použitím tohoto indikátoru  získáte prostředek prokazující nesprávnou manipulaci se zásilkou.  Přepravní etiketa není součástí produtku.

Indikátor nárazu Drop-N-Tell 25G

Drop N Tell je praktický jednoosý indikátor, který zaznamenává náraz i směr, ze kterého byl způsobený. Výhodou indikátoru Drop N Tell je možnost jej odjistit odstraněním držáku až před expedicí zásilky. 

%

SLEVA

%

SLEVA

Vysoušedlo Silica Gel 30,0gr

Velmi praktické a na manipulaci snadné sáčky se silikagelem.  Pohlcují vodní vlhkost, a tím zabraňují plesnivění i korodování Vašeho zboží. Aktivní složkou  je oxid křemičitý. Tento materiál je zdravotně zcela nezávadný, používá se i v potravinářství.

Folie antikor. VCI-COEX-UNI FI2120 200cm x 100m, 120my modrá

Antikorozní fólie s inhibitorem s certifikací pro automotive (VW). Koextrudovaná, jednosměrné působení inhibitoru zvyšuje dobu ochrany zabaleného zboží.

Země původu DE.

%

SLEVA