O společnosti

Jsme specializovaná velkoobchodní a servisní firma se zaměřením na oblast balících materiálů, obalových technologií a jejich optimálního použití při distribučním či exportním balení.

Ekofol a.s. je 100% tuzemsky vlastněná soukromá společnost, která působí na trhu již od roku 1991. Od prvopočátku se zaměřujeme na segment obalového průmyslu a balení. Díky dlouholeté praxi disponujeme řadou zkušeností a nabízíme široké spektrum produktů.
Ke správnému balení se dá dospět různými cestami. Naší ambicí není bezhlavě srážet cenu na každé položce, ale nabídnout alternativní pohled na balení jako celek. Razíme směr dosahování úspor prostřednictvím „chytrých řešení“, ať již optimalizací balících systémů nebo nahrazením tradičních obalových materiálů.
Z
V naší společnosti se opíráme o úspěšně naimplementovaný systém vnitřního řízení ISO9001.
Vedle standardních obalových materiálů se snažíme být vždy o krok napřed a nabízet i „progresivní obalové prvky“. Přestože míra inovace je v oblasti obalového průmyslu relativně nízká, snažíme se vyhledávat moderní alternativy k zavedeným přístupům a technologiím.
Nedílnou součástí naší obchodní činnosti je i poradenství na poli ochrany zboží v průběhu přepravy. Poskytujeme konzultace o vhodnosti a optimálním použití daných obalových řešení.
Při ověřování našich změnových návrhů využíváme laboratoř ve vlastním testovacím centru. Pro měření postavených na ČSN normách využíváme vlastní metodiky opírající se o reálnou praxi.
fragile
Od roku 1991, kdy byla společnost jako rodinná firma založena, stojíme na základech „férového podnikání ve stylu staré školy“. To, na čem se dohodneme, je pro nás závazkem. Nepotřebujeme podepisovat hromady smluv, veškerá ujednání a dohodnuté podmínky zkrátka platí. Výsledek a spokojenost zákazníka jsou tím, co je pro nás nejdůležitější.
Ing. Ondřej Pernica

výkonný ředitel, EKOFOL a.s.

Certifikáty

Naše společnost disponuje certifikátem Bates Cargo-Pak®, ISO 9001:2016 a certifikátem o zapojení do Systému sdruženého plnění EKO-KOM. Rovněž se můžeme pochlubit certifkátem o absolvování školení pro zámořské balení v Hamburském institutu BFSV. Jsme členem Obalového institutu SYBA.

SYBA
Bates Cargo Pak certificate 2021
certifikát ISO
certifikát o zapojení do Systému sdruženého plnění EKO-KOM
certifkát o absolvování školení pro zámořské balení v Hamburském institutu BFSV